اهداف ما در بلین

بلین، بعنوان یک برند برتر در حوزه طراحی و پیاده سازی دکوراسیون آشپزخانه، ارائه طرح های مدرن به همراه ویژگی های کلاسیک و همچنین پیاده سازی با موارد اولیه درجه یک را، بعنوان رسالت اصلی خود انتخاب کرده است. ما معتقدیم که بهترین ها حق مشتری است.

اهداف ما در بلین
شرکت سیوان چوب آراد

تاریخچه

شرکت سیوان چوب آراد با نام تجاری بلین وود، فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه طراحی، پیاده سازی و نصب دکوراسیون و تجهیزات آشپزخانه شروع کرده است. این شرکت که از پتانسیل پرسنل جوان بخصوص طراح با ایده های بسیار نو، بهره می برد تا کنون چندین پروژه تجاری موفق و معتبر را به پایان رسانده است و همکاری با شرکت های انبوه سازی مسکن را یعنوان یک افتخار ارزشمند در کارنامه کاری خود دارد.

طراحی

ما در بلین، اعتبار خود را با ارائه خدمات استثنایی به مشتریان افزایش می دهیم. به نحوی که مانند یک نام بیاد ماندنی پس ار اتمام پروژه در ذهن مشتری باقی خواهیم ماند. تعهد ما به مشتریان و همکارانمان موفقیت پایدار را برای همه به ارمغان می آورد. استفاده از متد های طراحی کلاسیک مبتنی بر طرح های ترک و همچنین بهره بگیری از طراحی مدرن، منجر به تمایز در نقش واره های بلین شده است.

طراحی
تولید در بلین

تولید

واحد کارخانه بلین، با هدف رفع نیاز پروژه های انبوه سازی کشور و با بکارگیری نیروهای انسانی مجرب، ماشین آلات و تکنولوژی های روز دنیا، نسبت به تولید انبوه سیستم های آشپزخانه و کمد با رعایت استاندارد های ایرانی و بین المللی مبادرت می ورزد. بکار گیری ماشین آلات مدرن و پیاده سازی سیستم های مهندسی صنایع و همچنین سیستم های کدینگ مورد تایید شرکت های برتر دنیا، باعث اثر بخشی بالای خط تولید شرکت شده است که در نتیجه آن ظرفیت تولید کارخانه بلین به 4200 متر در ماه رسیده است.