قلب یک خانه

آشپزخانه قلب تپنده یک خانه است و به طور معمول نقش بسیار مهمی را درپویایی خانواده بازی می کند. در واقع محلی است که خانواده دور هم جمع می شوند، غذا می خورند و گپ می زنند. مکانی است که بچه ها تکالیف مدرسه را انجام می دهند و والدین به انجام برخی امور مالی و بررسی حساب های منزل می پردازند و بصورت کلی گاهی بسیاری از امور روزمره در آنجا انجام می شود. ما در بلین، تمام نیاز های خانواده، علایق و رنگ ها، سبک زندگی و عادت های شما را همراه خودتان جمع کرده و سپس با یکی از بهترین راه حل های بلین که کاملا منطبق بر سبک زندگی و ذوق شماست، نزدتان بر می گردانیم. ما با بلین، اعتبار خود را با ارائه خدمات استثنائی به مشتریان افزایش می دهیم.

قلب یک خانه - بلین وود
هنر طراحی - بلین وود

هنر طراحی

واحد طراحی شرکت بلین بی شک یکی از فعال ترین واحد ها در این مجموعه می باشد. یک تیم حرفه ای از آرشیتکت ها و طراحان داخلی که با در اختیار داشتن نرم افزار های تخصصی طراحی مانند imos و غیره، در کنار ارائه خدمات طراحی، در تعاملی تنگاتنگ با کارفرمایان اقدام به ارائه تصاویر سه بعدی می نمایند. جهت مشاوره و طراحی یک پروژه مراحل ذیل طی می شود:

• بازدید از پروژه توسط کارشناسان و بررسی نیاز های کارفرما
• ارائه مشاوره تخصصی به کارفرما در زمینه طراحی آشپزخانه
• نشست کارشناسان با حضور با کارفرما جهت بررسی نقشه اولیه
• ارائه طرح های نهایی سه بعدی تدوین شده توسط نرم افزار

انتخاب برتر

همانند طراحی لباس و یا مبلمان خانه، طراحی دکوراسیون آشپزخانه نیز به سبک های زیادی صورت می گیرد. از آنجایی که یک آشپزخانه جدید شامل هزینه قابل توجهی است و عمر ماندگاری آن نیز زیاداست، لذا انتخاب سبک آشپزخانه نیاز به توجه و تامل درخور می باشد. بطور دقیق تر، تفکر بیشتر در مورد سبک آشپزخانه، به شما کمک می کند تا متوجه شوید که آیا بیشتر به سبک مدرن علاقه مندید یا سبک کلاسیک. این نقطه از انتخاب، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید طیف وسیعی از گزینه ها را در خصوص نوع رنگ بدنه ها، درب کابینت ها تا ابزار و امکانات رفاهی نزد خود داشته باشید.

انتخاب برتر
سبک زندگی

سبک زندگی

با تغییر سبک زندگی و نوع ساخت و طراحی پروژه های مسکونی و همچنین تغییر سلیقه مردم، سیستم های دکوراسیون آشپزخانه به تدریج به سمت سبک های نوین تغییر یافته است. به همین دلیل امروزه، افراد برای دکوراسیون آشپزخانه اهمیت بیشتری قائل می شوند و این امر بیش از پیش در افزایش تنوع مدل ها، رنگ ها و کیفیت کابینت های آشپزخانه تاثیر داشته است. در این راستا شرکت سیوان چوب آراد، با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با هدف بلند مدت تولید صنعتی و انبوه سازی سیستم های آشپزخانه و دیگر سیستم های صنایع چوب تاسیس گردیده است. هدف ما پاسخ به نیاز پروژه های انبوه سازی کشور و سایر پروژه های گردشگری و اداری می باشد.