ترند

ترند: رنگ های 2017

ترند: رنگ های 2017

 

به وِیژه برای کسانی که در شهرهای بزرگ زندگی و کار می نمایند، رنگی می باشد که سرسبزی، طبیعت، آرامش و تعطیلات را خاطر نشان می نماید. به خصوص در فصل تابستان، رنگ آبی که در کنار سرسبزی، آبهای خنک و شور را خاطر نشان می نماید، اجتناب ناپذیر خواهد بود. علاوه بر تنهای مختلف رنگ سبز که ترند رنگ دکوراسیون سال 2017 می باشد، رنگ آبی را نیز در این تابستان با تغییرات بسیار کوچک می توانید به زندگی شهری منتقل نمایید، با ایجاد یک فضای استراحت آخر هفته در مکان داخلی خود، می توانید لذت تعطیلات را در خانه خود تجربه کنید.

رنگ های دریا و طبیعت به صورت زنده و یا در تن های پاستل قابل استفاده می باشد؛ در صورت تمایل می توانید با افزودن رنگ زرد، انرژی و پویایی یک اثر از ون گوگ را در اماکن داخلی خود احساس نمائید.

رنگ های 2017 بلین وود

 

برای آوردن ترندهای رنگ سال 2017 به خانه خود، پیشنهاد می نمائیم تا از پانل های AGT بازدید نمائید. پانل های AGT که در بدنه مبلمان، کابینت های آشپزخانه، درهای حمام، تمام بدنه و سطح رویی مبلمان اتاق کار قابل استفاده می باشد، با تنوع رنگ و طرح خود، برای طراحی های شما گزینه های بسیاری ارائه می نماید. برای گزینه های رنگ پانل که به اندازه رنگ های گرم، رنگ های خاکستری و بژ چوب نیز قابل ترکیب می باشد، حتما کاتالوگ ما را مطالعه نمائید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *